Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu samaksāt?

1. Ar pārskatījumu

2. Ar kredītkarti.

3. Skaidrā naudā.

Vai es varēšu uzlādēt savu elektroiekārtu, kamēr palieku šajā īpašumā?

Ja jūs plānojiet uzlādēt savu elektronisko iekārtu visa laikā periodā, kamēr paliekat īpašumā, lūdzu gādājiet par atsevišķo atļauju tam un ņemiet vērā, kā šīs pakalpojumu arī varētu būt par maksu – parasti 20-30 EUR nedēļā, kamēr jūs to izmantojiet.

Ar kuru man jākontaktējas, pirms ierašanas?

Pēc pilnas rezervācijas apmaksas, Jūs saņemsiet finālu apstiprinājumu, kas iekļauj sevī ceļa norādes, kā nokļūt līdz jūsu izvēlētam īpašumam un personas detaļas, ar kuru Jums būs jāsazinās pirms ierašanas. Kā arī, mēs lūdzam pāris dienas pirms ierašanas uzzvanīt šim cilvēkam u sarunāt jūsu aptuvenus ierašanas laikus. Jūsu kontaktpersona paziņos jums, kur meklēt atslēgas vai atnāks uz tikšanos, lai jums atdotu tos.

Kā veikt rezervāciju?

To var izdarīt caur mūsu mājaslapu vai partneriem. 

Vai es varu atstāt atsauksmi par manu izmitināšanu?

Jā, gadījumā ja Jūs atstāsiet sava e-pasta adresi, jums automātiski tiks nosūtīta vēstule ar anketu, kurā jūs varat izteikt savu viedokli par to, kā jūs pavadījāt laiku mūsu īpašumā. Mēs īpaši novērtējam jūsu viedokli, jo uzskatam kā katrs klients sniedz mums vērtīgo informāciju par mūsu servisa kvalitāti. Saņemtas atsauksmes mēs izmantojam, lai veikt pašmonitoringu un lai pārliecinātos, kā visi mūsu klientu novēlējumi ir ņemti vērā un tiek atbildēti, kā arī, lai pastāvīgi uzlaboties un pilnveidoties kā pakalpojuma sniedzēji. Mēs atspoguļojam atsauksmes no iepriekšējiem viesiem savos interneta resursos. Mēs lūdzam, lai nosūtītas atsauksmes būtu taisnīgas, attiecināmas, juridiski pieņemamas un aktuālas, lai tos varētu tālāk izmantot. StayLiepaja.lv atstāj sev tiesības izlemt, kas no tiem tiks publicēts.

Vai mēs varam smēķiet īpašumos?

Visas mūsu naktsmītnēs ir aizliegts smēķēt, jā nav minēts citādi. Jā tas ir svarīga opcija jūsu palikšanai, lūdzu sazināties ar mums, pirms veikt rezervāciju.

Vai pastāv iespēja izmantot naktsmītni ballīšu organizēšanai?

Mūsu kompānijas vispārīgā politika ir tāda, kā mēs nelabprāt apstiprinām pieprasījumus par ballīšu organizēšanu, tomēr grupas pasākumi atsevišķos gadījumos varētu notikt. Lūdzam, paskaidrojiet savas vēlmes, un, mēs labprāt tos apspriedīsim ar Jums. Jauno cilvēku ballītes arī ir īpašuma saimnieka pārbaudes priekšmets, kuru veiks pirms jebkuras rezervācijas akceptēšanas. Piekrišanas gadījumā, īpašnieks lūgs atstāt drošības naudu rezervācijas nodrošināšanai. Parasti to pieņem skaidrā naudā iemitināšanas laikā un tā tiek atgriezta pilnā apmērā pirms izrakstīšanas no īpašuma, ja netiks konstatēti kādi bojājumi.

Kas būs, ja es atcelšu?

Ja jums jāatceļ jūsu plānoto palikšanu, mēs lūdzam jūsu vadošam grupas dalībniekam nosūtīt mums par to rakstisko apstiprinājumu, izmantojot epastu. Atcelšanas gadījumā jūs varat pretendēt uz daļējo palikšanas maksas atgriešanu, bet rezervācijas maksa un citi aģentu izdevumi ir neatmaksājami. Lūdzu, skatāties noteikumus par rezervācijam, lai noskaidrotu atmaksas apmērus.

Kurā laikā es iemītinos un izmītinos no īpašuma?

Lai kārtīgi sagatavotu naktsmītni tieši jūsu ierašanai, ir svarīgi, lai Jūs atbrauktu tieši laikā nevis ātrāk. Parasti tas notiek pēc 17.00, bet atsevišķos gadījumos var mainīties un konkrēts laiks tiks atspoguļots Jūsu fināla rezervācijas apstiprinājumā. Izrakstīšanas laiks ir pirms 12.00.

Vai īpašumā ir pieejama stāvvieta?

Atkarība no īpašuma tipa, mums ir dažādas iespējas automobiļu izvietošanai. Lūdzu, kontaktēties ar mums, ja jums ir jautājumi par šo tēmu.

Kas notiks, ja kaut kas tiks sabojāts, kamēr Jūs palikāt īpašumā?

Īpašnieki patur prātā, kā varētu būt noteikta nodiluma kvantitāte un parasti tā ir attiecināma pret traukiem un stiklu. Gadījumā ja tomēr kaut kas tika sabojāts, lūdzu paziņojiet par to īpašniekam pēc pirmās iespējas, lai viņš varētu to salabot vai samainīt laikus priekš citiem klientiem. Par nopietnākajiem incidentiem, kas saistīti ar paklājiem, sasistiem logiem un pārējo, no jums tiks pieprasīta naudas kompensācija.

Vai mums vajadzētu iztīrīt īpašumu pirms izrakstīšanas no tā?

Mēs lūdzam atstāt īpašumu tāda pati stāvoklī un tīrībā, kāda tā bijusi jūsu iemitināšanas laikā.

Es varu izmitināt arī dzīvniekus?

Diemžēl, nē. Dzīvniekiem atrasties īpašumom nav atļauts.

Piekļuve internetam

Dažādie īpašumi piedāvā dažādas interneta opcijas -starp tiem ir arī kabeļu savienojums un wifi, kuriem katrā gadījumā ir savi ierobežojumi un lietošanas tiesības atkarība no konkrēta īpašuma.

Vai mēs varām pieaicināt draugus, lai tie pie mums paliktu?

Jā, tas ir iespējams, vienkārši pabrīdiniet mūs iepriekš un mēs iekļausim papildus cilvēkus jūsu rezervācijā, jā kopējais viesu skaits nepārsniedz maksimālo. Jā kopējais viesu skaits pārsniedz maksimālo, lūdzu apspriediet to ar īpašnieku pirms veikt rezervāciju un ņemiet vērā, kā tas varētu notikt par papildus samaksu.