Šī privātuma politika nosaka, kā stayliepaja.lv vietne (Vietne) vāc, izmanto, uzglabā un atklāj no lietotājiem saņemto informāciju. Šī privātuma politika attiecas uz Vietni, visiem Vietnes apakšdomēniem un visām Vietnē piedāvātajām precēm un pakalpojumiem.

Šajā lapā ir informācija par to, kādu informāciju mēs vai trešās personas varam saņemt, kad izmantojat mūsu vietni. Mēs ceram, ka šī informācija palīdzēs jums pieņemt apzinātus lēmumus par informāciju, kuru mums sniedzat par sevi.

Šī konfidencialitātes politika attiecas tieši uz šo vietni un uz tajā iegūto informāciju. Tas neattiecas uz citām vietnēm un neattiecas uz trešo pušu vietnēm, kurās var būt atsauces uz mūsu Vietni un no kurām var izveidot saites uz Vietni, kā arī saites no šīs Vietnes uz citām vietnēm internetā.

Ja lietotājs nepiekrīt šai politikai, viņam nekavējoties jāpamet vietne.

Saņemtā informācija.

Kad jūs apmeklējat vietni, mēs nosakām IP adresi, domēna vārdu, no kura jūs pie mums ieradāties, un šī IP reģistrācijas valsti, kā arī reģistrējam visas apmeklētāju pārejas no vienas vietnes lapas uz otru.

Vietnē saņemto informāciju var izmantot, lai atvieglotu vietnes izmantošanu. Vietne apkopo tikai vispārīgu informāciju, ko jūsu pārlūkprogramma brīvprātīgi sniedz, apmeklējot vietni.

Mēs apkopojam personisko informāciju, kuru jūs mums sniedzat, pērkot preces vietnē un / vai mobilajā lietojumprogrammā.

Mēs no jums saņemam šādus datus: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, piegādes adrese, preču piegādes veids, apmaksas veids, maksājuma informācija (ieskaitot, bet neaprobežojoties ar bankas konta numuru), pamatinformācija par to, ka trešās personas saņem preces, IP adrese.

Vietne izmanto standarta “sīkdatņu” tehnoloģiju, lai pielāgotu vietnes displeja stilus monitora ekrāna parametriem. “Sīkdatnes” ir dati no vietnes, kas tiek glabāti datora cietajā diskā. “Sīkdatnes” satur informāciju, kas var būt nepieciešama, lai pielāgotu vietni, saglabātu jūsu iestatījumus, statistikas informācijas skatīšanas un apkopošanas iespējas vietnē, t.i. kuras lapas jūs apmeklējāt, kas tika lejupielādēts, interneta pakalpojumu sniedzēja domēna nosaukums un apmeklētāja valsts, kā arī trešo pušu vietņu adreses, no kurām tika veikta pāreja uz Vietni, un tālāk.

Arī šo tehnoloģiju izmanto Vietnē instalēto uzņēmumu Yandex, Google uc skaitītāji. Sīkdatņu tehnoloģija nesatur nekādu personisku informāciju par jums. Lai apskatītu materiālu bez “sīkfailiem”, varat iestatīt savu pārlūkprogrammu tā, lai tas nepieņemtu “sīkfailus”, vai arī paziņot par to (pārlūkprogrammas iestatījumi ir atšķirīgi, tāpēc iesakām saņemt palīdzību sadaļā “Palīdzība” un atrast kā mainīt pārlūka iestatījumus, izmantojot “sīkfailus”). Vairāk par sīkdatņu darbību varat izlasīt šeit: https://lv.wikipedia.org/wiki/Skdatne

Turklāt Vietne izmanto standarta tīmekļa servera iespējas, lai skaitītu apmeklētāju skaitu un novērtētu resursdatora servera tehniskās iespējas, trešo personu organizāciju (Yandex, Google, Mail.ru utt.) Vērtējumus un apmeklējumu skaitītājus. Mēs izmantojam šo informāciju, lai noteiktu, cik cilvēku apmeklē Vietni, un sakārtotu lapas lietotājiem ērtākajā veidā, nodrošinātu, ka Vietne atbilst jūsu izmantotajām pārlūkprogrammām, un Vietnes saturu padarītu pēc iespējas noderīgāku apmeklētājiem. Mēs ierakstām informāciju vietnē kustības Vietnē, bet ne par atsevišķiem Vietnes apmeklētājiem, tāpēc Vietnes administrācija bez jūsu piekrišanas netiks uzglabāta vai izmantota nekāda konkrēta informācija par jums personīgi.

Mēs varam arī vākt personu identificējošu informāciju no lietotājiem, kad lietotājs apmeklē mūsu vietni, reģistrējas vietnē, veic pasūtījumu, aizpilda veidlapas un savienojumi ar citām Vietnes aktivitātēm. Ja nepieciešams, lietotājam var lūgt norādīt vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru utt. Lietotāji tomēr var mūsu vietni apmeklēt anonīmi. Mēs no lietotājiem apkopojam personu identificējošu informāciju tikai tad, ja viņi brīvprātīgi mums sniedz šādu informāciju. Lietotāji vienmēr var atteikties sniegt personas identifikācijas informāciju, izņemot gadījumus, kad tas var traucēt noteiktu Vietnes funkciju izmantošanu.

Kā mēs izmantojam savākto informāciju.

Vietne var apkopot un izmantot lietotāju personisko informāciju šādiem mērķiem:

– uzlabot klientu apkalpošanu. Jūsu sniegtā informācija palīdz mums efektīvāk atbildēt uz klientu pieprasījumiem;

– lai personalizētu lietotāja pieredzi. Mēs varam izmantot informāciju, lai noteiktu, kuru no Vietnes apmeklētājiem visvairāk interesē mūsu vietnē sniegtie pakalpojumi un resursi;

– lai uzlabotu mūsu vietni. Mēs varam izmantot jūsu sniegtās atsauksmes, lai uzlabotu mūsu produktus un pakalpojumus;

– periodiski nosūtīt e-pastus, kas var ietvert uzņēmuma jaunumus, atjauninājumus, informāciju par produktiem un pakalpojumiem utt.

Ja lietotājs vēlas atteikties no papildu e-pasta ziņojumu saņemšanas, viņš var izmantot atteikšanās instrukcijas nosūtīto e-pasta ziņojumu apakšdaļā vai lietotājs var sazināties ar mums, izmantojot sadaļu “Kontakti”.

Lietotāja personas dati.

Ievadot personas datus Vietnē un noklikšķinot uz pogām “Reģistrēties”, “Abonēt”, “Veikt pasūtījumu” utt., Lietotājs nolemj sniegt savus personas datus un piekrīt to apstrādei pēc savas gribas un viņa interesēm, kamēr šī Lietotāja piekrišana ir konkrēta un zinoša.

Vietnes administrācija nepārbauda Lietotāju sniegtās personiskās informācijas pareizību un nepārbauda viņu tiesībspēju. Tajā pašā laikā Vietnes administrācija pieņem, ka informācija, ko viņiem pārsūta no lietotājiem, ir uzticama.

Lietotājs ir atbildīgs par trešās personas personas datu sniegšanu.

Personas datus, kurus Lietotājs ievadījis, aizpildot dažādas vietnes formas, Vietnes administrācija var izmantot, lai sagatavotu un nosūtītu piedāvājumu, pabeigtu darījumu, veiktu pakalpojumu vai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti.

With regard to the User’s personal information, its confidentiality is maintained. Under no circumstances does the Site Administration transfer the User’s personal information to third parties, except as expressly provided for by the current legislation.

Lietotājs piekrīt, ka Vietnes administrācijai ir tiesības izmantot Lietotāja personas datus, lai veiktu elektroniskus biļetenus vai reklāmas sūtījumus, tostarp izmantojot e-pastu un SMS.

Lietotāju personas datu apstrāde.

Šīs politikas noteikumu pieņemšanu attiecībā uz noteikumiem par personas datu apstrādi veic Lietotājs, aizpildot jebkādu atgriezeniskās saites veidlapu, uzliekot atbilstošo atzīmi, un tā ir lietotāja izteikta informēta piekrišana personas datu apstrādei. .

Lietotājs piekrīt, ka Vietnes administrācijai ir tiesības uzglabāt un apstrādāt, ieskaitot automatizētu, jebkādu informāciju, kas saistīta ar Lietotāja personas datiem, saskaņā ar likumu “Par personas datiem”, ieskaitot vākšanu, sistematizēšana, uzkrāšana, uzglabāšana, precizēšana, izmantošana, izplatīšana (ieskaitot pārsūtīšanu), depersonalizēšana, bloķēšana, iznīcināšana no Lietotāja sniegtajiem personas datiem, aizpildot dažādas Vietnes atgriezeniskās saites formas.

Lietotājs jebkurā laikā var atsaukt piekrišanu personas datu apstrādei, iesniedzot rakstisku apelāciju Vietnes administrācijā.

Ja Lietotājs atsauc piekrišanu personas datu apstrādei, Vietnes administrācija izdzēš Lietotāja personas datus un nav tiesīga tos turpmāk izmantot.

Kā mēs aizsargājam jūsu informāciju.

Vietnes administrācija nodrošina konfidencialitāti un drošību, apstrādājot personas datus. Mēs veicam atbilstošus drošības pasākumus, lai savāktu, uzglabātu un apstrādātu visus savāktos datus, lai pasargātu tos no nesankcionētas piekļuves, jūsu personiskās informācijas (lietotājvārda, paroles, darījumu informācijas un mūsu vietnē saglabāto datu) maiņas, izpaušanas vai iznīcināšanas.

Jūsu personas dati tiek glabāti tik ilgi, cik nepieciešams lai sasniegtu jūsu personas datu apstrādes mērķus, bet ne mazāk kā tiek prasīts no mums saskaņā ar tiesību aktiem, kas regulē mūsu darbību. Jūsu personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz jūsu piekrišanu, un to glabāšana notiek līdz dienai, kad jūs atsaucat šādu piekrišanu

Personīgās informācijas koplietošana.

Mēs nepārdodam, nepārdodam un neizīrējam lietotāju personisko informāciju. mēs var sniegt vispārīgus apkopotus demogrāfiskos datus, kas nav saistīti ar personu identificējošu informāciju, mūsu partneriem un reklāmdevējiem iepriekš aprakstītajiem mērķiem. Mēs varam izmantot trešo pušu pakalpojumu sniedzējus, lai palīdzētu mums vadīt savu biznesu un Vietni vai pārvaldīt darbības mūsu vārdā, piemēram, pasta sūtījumus vai statistikas un citus pētījumus. Mēs varam koplietot šo informāciju ar šīm trešajām pusēm ierobežotiem mērķiem, ja vien esat mums devis atbilstošas atļaujas.

Izmaiņas konfidencialitātes politikā.

Interneta veikals ir tiesīgs jebkurā laikā atjaunināt šo privātuma politiku. Šajā gadījumā mēs ievietosim paziņojumu mūsu Vietnes mājas lapā un paziņosim jums pa e-pastu. Mēs iesakām lietotājiem regulāri pārbaudīt šo lapu, lai neatpaliktu no izmaiņām attiecībā uz to, kā mēs aizsargājam savākto personisko informāciju. Izmantojot vietni, jūs piekrītat uzņemties atbildību par periodisku privātuma politikas un tās izmaiņu pārskatīšanu.

Jūs piekrītat šiem noteikumiem.

Jums ir tiesības iebilst pret jūsu personas datu apstrādi, kas jebkurā laikā ir balstīta uz jūsu piekrišanu. Tomēr bez nepieciešamajiem datiem pirkumu nav iespējams pabeigt, jo pārdevējs nevarētu pabeigt jūsu pasūtījuma izpildi.

Izmantojot šo vietni, jūs apliecināt savu konkrēto un apzinātu piekrišanu šai politikai. Ja jūs nepiekrītat šai politikai, lūdzu, neizmantojiet mūsu vietni. Jūsu turpmākā vietnes izmantošana pēc šīs politikas izmaiņu publicēšanas tiks uzskatīta par jūsu piekrišanu šīm izmaiņām.

Atbildības noliegšana

Atcerieties, ka šis dokuments neattiecas uz privātuma politiku, kad apmeklējat trešo personu vietnes. Vietnes administrācija nav atbildīga par citu vietņu darbībām.

Kā ar mums sazināties.

Ja jums ir kādi jautājumi par privātuma politiku, vietnes izmantošanu vai citiem ar vietni saistītiem jautājumiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu info@stayliepaja.lv.